O NÁS

MICHAELA HAMPLOVÁ

Majitelka & Kadeřnice

Jmenuji se Míša a jsem kadeřnice.

Již od dětství mě bavilo zkoušet na sobě nosit různé účesy, kombinovat oblečení a malovat se.

Proto po základní škole jedna z přihlášek padla i na obor kadeřníka. Studium trvalo 3 roky na učilišti ve Dvoře Králové nad Labem, kde jsem se vyučila s vyznamenáním. Moje vášeň pro obor se projevila už ve druhém ročníku, proto jsem se chtěla i nadále rozvíjet v oboru.

Mé další kroky směřovaly do Prahy na nástavbové studium MOUSŠ Praha 4. Po maturitě jsem se rozhodla jít podnikat a otevřela si salon. SALON TWINS, který úspěšně vedu již 4. rokem. Používám produkty Davines. Jedná se o italskou firmu, která je velmi šetrná k vlasům a vlasové pokožce. Díky této firmě mám možnost každý rok cestovat a absolvovat zajímavá školení v zahraničí s významnými kadeřníky.

Miluji výzvy. Mezi mé největší úspěchy patří postoupení do semifinále kadeřnické soutěže AICHI o nejlepší proměnu v roce 2017.

V salonu nejraději tvořím balayage, melírování a vlny. Dbám na přirozenost. Prioritou jsou pro mne zdravé vlasy. Ráda vytvářím i svatební, nebo společenské účesy s líčením.


VENDULA BERÁNKOVÁ

Kadeřnice

Mé jméno je Vendula Beránková a jsem kadeřnice.

Už od raného věku mi maminka říkávala, že vlasy jsou korunou naší krásy. Vždy mě bavilo si tu pomyslnou korunku nasadit, doplnit líčením a hezky se k tomu obléct.

Proto má cesta po základní škole byla jasná, Ve dvoře Králové nad Labem jsem vystudovala tříleté učiliště, kdy jsme byli prvním ročníkem, který byl vyučen kadeřníkem i vizážistou.

Hned po škole jsem věděla, že mě kadeřničina naplňuje a chci v ní pokračovat. Proto jsem tu pro Vás v krásném salonu twins, kde nejvíce stříhám pánské a dámské střihy, společně s barvením a uzdravovacími kůrami.

Cílem pro mě je zdraví vlasů a spokojenost zákazníka. Toho se snažím docílit italskou značkou davines. Svou práci prezentuji převážně na instagramu hair_vendula_berankova, kde vyřizuji i objednávky, nebo se můžete ozvat na můj telefon 605 402 244.

VÍT ANTOŠ

Fotograf

Jmenuji se Vít Antoš a rád bych Vám o sobě něco řekl a prozradil :))
Už od mala jsem fotil snad všechno na co jsem narazil, vytvářel si vlastní videa a o tisíce malůvek ani nemluvě :)
Bylo tedy jasné, že mé první kroky po absolvování VOŠ a SPŠ Jičín směřovali k náročnému cíli. Začít podnikat v oboru fotograf, kameraman a webmaster. Motivací mi k tomu bylo splnění mého snu, mé vysněné práce. K čemuž mi také napomáhá účast na kurzech u známých profesionálních fotografů.
Lákají mě umělecké a kreativní směry, kde můžu vyjádřit mé já a to se pokouším uplatnit v mé práci. Fotografování, stejně tak, jako natáčení videa či tvorba webu znamená tvořit něco nového, něco na co se lidi rádi podívají znovu, něco co zaujme a zanechá v člověku dojem, o to se snažím, to mě baví, to je můj cíl.
Rád se učím novým věcem. V oboru jsem začátečník, ale to byl někdy každý. Snažím se vnést nový pohled na pojetí fotografie, videa i webu a skloubit tyto služby dohromady.
Internetové stránky, ale i fotografie či video to není jenom adresa na internetu, kus papíru a nebo shluk obrázků a zvuku, je to něco do čeho chcete vložit svou práci, své úspěchy, nezdary, vlastně tak trochu sami sebe. Já se budu snažit Vám to splnit.